Vysoká Pec

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Vysoká Pec (Hörnish Piecz v místním dialektu) je centrum severočeské hnědouhelné pánve, které je i přes svou nemalou rozlohu (cca 1000 mil. km²), šovinistickými imperialisty nazýváno malou podkrušnohorskou obcí. Nachází se zde hlavní stan PIS a rodný dům Chucka Norrise.
Chuck se svoji zenou pred svym rodnym domem pri navsteve Vysoke Pece

Chuck se svou ženou před svým rodným domem během návštěvy Vysoké Pece

[editovat] Historie

Historie obce sahá hluboko do období před Kristem a někteří odborníci prohlašují, že dokonce i před Aštarem Šeranem, který sem byl vyhnán po prohraném konfliktu se svým dlouholetým nepřítelem Cthulhu. Lze tak usuzovat dle maleb v obecní jeskyni, které jasně dokazují, že někdy v letech 3334 p.n.l. - 3333 p.n.l. obec navštívil faraon Thutmose III. Ten byl tak uchvácen podivným architektonickým počinem místních obyvatel, že jeho kopie po návratu do Egypta, začal ihned po celé své zemi hojně stavět. Tyto stavby vstoupily později do historie pod názvem pyramidy. Bohužel během druhé světové války byly vysokopecké originály na rozkaz Adolfa Hitlera zničeny. Obával se totiž, že se jedná o bolševická raketová sila. Jejich existenci dokazují již jen výše zmiňované malby v obecní jeskyni a jediná dochovaná fotografie z roku 1939, která byla nedávno nalezena v Musée national du Moyen Âge v Paříži. Shodou okolností mezi lékařskými zprávami nacistického lékaře Dr. Kurta Vojtowicze, které dokazují, že byl Adolf Hitler léčen na cholerickou maniodepresivní schyzofrenii způsobenou strachem před bolševickými raketovými sily.
Jedina nedavno nalezena fotografie vysokopeckych pyramid

Jediná nedávno nalezená fotografie vysokopeckých pyramid

[editovat] Poslání obyvatel

Obyvatelé Vysoké Pece jsou na svou domovinu náležitě hrdí. Patrně je to dáno tím, že se rozkládá v těsné blízkosti úchvatných a monumentálních hnědouhelných dolů. Doly jsou však jen zástěrkou snahy místních prokopat se do protilehlé austrálie a podzemním tunelem unést na své území poslední pár volně žijících klokanů. Lidé z Vysoké Pece totiž věří, že poslednímu páru volně žijících klokanů se narodí nový Mesiáš a vyvede zemi z podrůčí psychopatického despoty Jiřího Paroubka a jeho pochopů.

[editovat] Péče o přírodu

Na území Vysoké Pece roste několik druhů chráněných, téměř vyhunulých a nikde jinde na světe se nevyskytujících rostlin. Mezi nejznámější patří Konopí seté (Cannabis sativa) a Kokainovník pravý (Erythroxylon coca). Vysokopečtí přistupují k jejich záchraně s nebývalou důležitostí a odhodláním. Roku 2002 byl ve Vysoké Peci ustanoven Státní úřad pro záchranu, trvalé udržení a trvalé užívaní Konopí setého a Kokainovníku pravého. Jeho prvním a nyní již čestným předsedou byl zvolen místní mecenáš Donald Dundr.

[editovat] Obecní rozpočet

Svého velkolepého bohatsví, ze kterého obec nyní čerpá na výstavbu mrakodrapů a ražení tunelu do austrálie, obec nabyla výrobou a prodejem pervitinu. Pervitin vynalezl místní rodák Leopold Chlebeček a již při jeho prvním vyloučení ze sloučeniny železa, uhlíku a koňské moči správně usoudil, že pervitin jednou bude nejúčinější a nejpoužívanější pohoná hmota po benzinu a naftě.

[editovat] Sport v obci

Ve Vysoké Peci se nacházejí dvě ojedinělé sportovní kuriozity intergalagtického formátu držící nedotknutelné prvenství ve své oblasti. První z nich je fotbalový klub TJ Baník Vysoká Pec, který se pyšní titulem první fotbalový klub na světě. Druhou kuriozitou je první tenisový kurt na našem území. Na vlastní náklady jej nechal postavit místní tenisový a nohejbalový klub TaNK Tatranka Vysoká Pec a je zvláštní tím, že jeho povrch netvoří známá antuka, ale směs polystyrenu, polyethanolu, polyvynilchloridu a politbyra. Paradoxně tato směs vytváří látku téměř nerozeznatelnou od antuky. V roce 1808 se na místním tenisovém dvorci uskutečnil slavný turnaj Cannabis Cup jehož aktéry byli například J. Daniels, P. Urquell, J. Walker, P. Mojito či V. Berentzen a jehož další ročníky byli z nepochopitelného důvodu přemístěny do Londýna a přejmenovány na Wimbledon.

[editovat] Územní plán obce

Dle poslední výroční zprávy amerického sýrového magnáta G. W. Bushe bude v nejbližší době Washingtonský Bílý Dům přemístěn na katastrální území Vysoké Pece včetně veškeré své velice užitečné administrativy. K přesunu bude použita totožná socialistická technologie, která slavila úspěch při přemisťování děkanského kostela v nedalekém Mostě z důvodu jeho špatné viditelnosti z Vysoké Pece. Bílý Dům bude po přesunu natřen na khaki zeleno, přejmenován na Khaki Zelený Dům a G. W. Bush před ním bude pro potěchu vysokopecké mláděže slavnostně zalit do betonu. Jeho zabetonované ostatky poté budou vystaveny ve známé místní velké galerii Gasthaus zum Voyta.

Manhattan

Bohemia:

13370m3Ř1CeBělá pod BezdězemBezprávíBenešovBezvěrovBílá HlínaBošilecBozkovBnL-StBBraškov-ValdekCítovČambuzyČernošiceČeské BudějoviceDěčínDobřejoviceDobruškaDolní BrusniceDolní VlkýšDomašínDomažliceDrahňoviceHolubiceHorní PoustevnaHoršovský TýnHostiviceHoštice u VolyněHradubiceHrochův TýnecHumpolecChánovChebChomutovChrudimJablonecJílové u PrahyJindřichův HradecKameniceKameňákovKarlovy VaryKebliceKladnoKlatovyKlášterec nad OhříKocourkovKošticeKralupy nad VltavouKynšperk nad OhříLančkrounLiberecLitoměřiceMariánské LázněMechovMělníkMilevskoMladá BoleslavMočoviceMostMšenoNávaryNečínNěmecký BrodNová PákaNové Město nad MetujíOlšany u KlukůOpočnoOvčáryPakov nad JizerouPardubicePičínPilníkovPísekPitkovicePlzeňPráglPrahaPrachovicePrůhonicePředčaryPsojedyRokychcanyRudolticeŘíčanySečSezemiceSemelySkutečStaré Město pod ZemlšutremSlanýStrakoniceŠtětíTáborTepliceTýn nad VltavouVarnsdorfVelké ZadkoviceVlašimVolyněVysoká PecÚstí nad LabemVejprniceVerneřiceVlkánčiceZáchodskoZbecznikZbiroh

Moravstán
a Slizko:

AdamovBiskupiceBoskoviceBlanskoBrnoBruntálBrušperkBřezíBučoviceČunkovoDačiceDešnáDomašínGottwaldovHošťálkovyHulínChladnáChorniceIvančiceJavorníkJihlavaKarvináKladkyKnínice u BoskovicKopřivniceKruhový JičínKuřimKyjovLipník nad BečvouMalá VrbkaMistřoviceMoravská TřebováMoravské BudějoviceNapajedlaOlomoucOrlováOstrá nad PšenkavouOstravaProstějovPředčaryPustá PolomŘiťoviceSai-Ta-ViSmiloviceStudénkySvětlá u BoskovicШалинградŠumperkŠumperk - Peklo na zemiTelefončUherské HradištěUherský BrodVlčnovVyškovZnojmoŽdániceŽďár nad SázavouŽulová

Cizina:

AdamstownAktronovicaBerlínBratislavaBrixenBruselBudapešťDomašínDlážďanyFekete-VodérádFolkušováFuckingGothamHamburkHulánbátarIstanbulKekésvárostárojvarány…Krung Thep Maha...LALlanfairpwllgwyngyllgo...MachačkalaMachu PicchuMoskvaNeapolNový Jeruzalém…NevyslovitelnojeNew YorkPařížPrdelPrdelskSchengenSviňobrodUžhorodVídeňVyšná Diera pod Sráčom

uncyclopedia