FANDOM


WC kreativec je pracovní pozice ve velkých řetězcích podnikajících v oblasti veřejných záchodků a veřejného vyměšování. Typickým WC kreativcem je mladý frikulín s nedokončenou uměleckou školou. Typickým zaměstnavatelem WC kreativce jsou velcí hráči v oblasti provozování veřejných záchodků (např McDonalds’, CETIN, ČESCO, Česká pošta, Gambrihnus atd.).

Tito provozovatelé veřejných úlevoven (dále jen WC) si dobře uvědomují význam nápisů na WC pro správné vyměšování, pro kulturu veřejného sraní a močení a potažmo i pro celkovou prosperitu tohoto významného oboru národního hospodářství. Je jim zřejmé, že tuto tvorbu nemohou ponechat na pouhé lidové tvořivosti, jejíž literární a grafická úroveň by nesplňovala nároky firemní kultury a požadavky zákazníků, uživatelů služeb WC. Proto musí být výzdoba míst, kde se služby WC poskytují, vytvořena profesionály, kteří jsou k této činnosti vyškoleni, jsou seznámeni s firemními hodnotami a vědí, že tím prezentují svého zaměstnavatele navenek.

Činnost WC kreativce je prací náročnou, jejíž namáhavost a užitečnost si sotva mohou uvědomit ti, kdo se flákají v továrnách a dolech. Vzhledem k přímé souvislosti mezi vyměšováním tělesným a vyměšováním duševním musí WC kreativec strávit (činnost, jež vede k vyměšování) vsedě na záchodové míse v nepříliš vonném prostředí veřejné toaletní kabinky. Ti nejlepší z WC kreativců přizpůsobují této své činnosti svůj jídelníček, jejich dieta je sestavena tak, aby podporovala činnost střev, zahrnuje mnohé luštěniny, jakož i projímavé nápoje.

I přesto se může stát, že WC kreativcům po čase, s tím jak definitivně vyprázdní svá střeva, dojdou nápady, dochází k tzv. syndromu vysrání. V takovém případě nezbývá, než postoupit na místo manažera, jinak je vysraný kreativec nucen hledat pracovní místo jako hajzldědek, uklízeč, popřípadě na pracovním úřadě. Hajzlbáby a hajzldědci z řad bývalých WC kreativců se, navzdory znalosti svého pracovního prostředí, obtížně vyrovnávají s profesním sestupem a prostory veřejných záchodků obohacují vlastní tvorbou, jejíž úroveň se však po stránce literární ani po stránce grafické nevyrovná s díly profesionálů.

Hovnocuc edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFekete-VodérádHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec