Zóna placeného sraní

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Nešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Les

Tento exemplář je něco mezi 4. a 5. typem - Za sraní jako takové se zde neúčtuje ani koruna, ale dochází zde ke znečištění lesa s pokutou v řádech statisíců.

Zóna placeného sraní je nepřesný termín označující několik různých zón. Je tedy třeba si je vyjmenovat.

1. Hřiště sračkované - oblíbené společenské hry. (Více zde.)

2. Sračková o-zóna

Známá též jako exkrementozonová vrstva pluje permanentně v kastratosféře. Je to taková "blána", která ohraničuje prdíky a sublimované výkaly, které se nacházejí ve výšce 25-30 kilometrů. Místa, kde je tato vrstva narušena, odborně nazýváme exkrementozonová díra. Vlivem tohoto neblahého jevu plynné látky unikají, chladnou a padají na zem v podobě tzv. Kyselých dešťů. Ano, milé děti: Se sírou to má hovno společného.

3. Zóna odměněného sraní

O tomto tématu blíže pojednává článek Parlament.

Jde o zónu, do které za určitý příplatek někdo něco přispěje. Příkladem debila, jenž zaplatí za hovno, budiž Bill Gates, který z něj vaří vynikající exkrementové elixíry.

4. Zóna zasraně placená

Tato záležitost je velice neoblíbená. Je to místo, na kterém se musí vydat zasraně velké částky. Například neoprávněná návštěva něčího koutu na voru Wikipedie.


5. Zóna se sraním zpooplatněným

je patrně zónou, kterou si většina člověků vybaví, když slyší termín Zóna placeného sraní.

Je to tedy opačná zóna třetího zmíněného významu tohoto spojení. V této zóně se za pouhé vysrání musí platit; bohužel jsou často poměrně draze tarifovány i úsery.


  • Poznámka: Kromě zón se sraným zpooplatněným existuje i zóna se sraním nezpoplatněným. Tyto zóny jsou využívány podstatně více; dle Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnojevských exkrementologů až o 33 % častěji. Vzhledem k faktu, že takových zón je podstatně méně, často se mezi čekajícími frontami lidí přenáší různé nepohlavní choroby; navíc může dojít k sexu a s ním související choroby pohlavní a poruchy svěrače (Více ve článku Dejvický průjem 2015).
Hovnocuc edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult Baby storyAdult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFekete-VodérádHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
uncyclopedia