Zimní viróza

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Kocovina.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Zimní viróza je velmi vzácný a ve většině případů smrtelný typ virózy, který byl na území Spojené federace Česka a Moravistánu zaznamenán pouze jednou, a to v Praze na Pražském hradě. Tato nemoc je prudce nakažlivá, a způsobuje pomalou a bolestivou smrt.

Zimní viróza
Simulantus Milochus
výskyt:Kostnice, Pražský hrad
příznaky:špatná prostorová orientace, halušky, smrt
napadené orgány:všechny počínaje varlaty
prevence:neexistuje
léčba:neléčitelná
léky:Becherovka (utlumuje příznaky)
očkování:neexistuje
přenos infekce:zatím neznámý
st. nebezpečí:extrémně nebezpečná

[editovat] Stádia

[editovat] 1. Stádium

Mezi prvotní příznaky se řadí špatná prostorová orientace a halušky 3. stupně.

[editovat] 2. Stádium

V druhém stádiu nemoci začínají v těle působit buňky, které požírají vnitřní orgány oběti a produkují velké množství prvku, jehož struktura je neznámá, protože nikdo, kdo se k němu kdy přiblížil už nikdy nespatřil světlo světa, je však známo, že má strukturu velice podobnou Chuck-Norrisiu. Podle dlouholetých studíí, prováděných Vědeckým týmem Necyklopedie ve spolupráci s Mezinárodním svazem svobodných okenářů, vznikla teorie, že účinky tohoto prvku se dají neutralizovat (narozdíl od samotného Chuck-Norrisia), a to nektarem zvaným Becherovka. Ta ovšem jenom následky oddálí, pořád vás to sežere zaživa. Užíváním Becherovky se občas dostavuje nadměrné zvracení.

[editovat] 3. Stádium

Třetího stádia se zatím žádná z obětí nedožila.

[editovat] Známé oběti Zimní virózy

  • Jan Hus — Nemoci se snažil předejít konzumací Becherovky, avšak díky jejím vedlejším účinkům byl 6. července roku 1415 upálen za pozvracení koberce Kostnického koncilu, což koncil naštvalo hlavně z důvodu, že Hus bojoval proti přikládání koberců k odpustkům (viz. článek Husité). Koncil si poblitý koberec vyložil jako odpor proti režimu a dal Husa upálit.
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia