Zlaté stránky

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Zlaté stránky je velkolepá epická divadelní hra, s hlubokými lyrickými prvky, řešící niterné touhy a bolesti běžného člověka. Alespoň podle autora, kterým není nikdo jiný než velmistr v oboru, pan Ota Telefonig (coz je ovšem pseudonym neznámého autora).

Zlate stranky.JPG

Ukázka scénáře divadelní hry, kterou má VTN k dispozici.

[editovat] Děj

Na tomto místě by mělo být varování před vyzrazením děje. Ale není. Bohužel.

Nikomu z výzkumníků se doposud nepovedlo prokousat se ani obsazením jednotlivých rolí. První asistent usnul v polovině, po probuzení se pokřižoval a s výkřikem nadrženého gorilího samce skočil z okna. Druhý po pár hodinách studia sežral pár listů a od té doby se vyjadřuje pouze výkřiky "Novák, Novák!" a "Hodně Nováků... hodně!", přičemž vědoucně mhouří oči a palcem u nohy se při tom štourá v uchu. V poslední době začal lézt po zdi a otáčet hlavou o 360 stupňů. Tipujeme to na lehké nachlazení.

Prozatím odhadujeme, že děj se pravděpodobně odehrává v káznici, protože každá osoba vystupuje v rámci hry pod svým vlastním číslem. Ano, zvědavost je zcela namístě.

[editovat] Žádost o spolupráci

Najde-li se schopný dobrovoník, který dílo přečte celé, nechť zde zanechá zevrubný popis děje, abychom mohli čtenáře Necyklopedie informovat o obsahu tohoto skvělého kusu moderní české dramatické tvorby a aby se tento článek konečně dočkal šablony varující před vyzvracením vyzrazením obsahu díla.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Zlato.

To je dobře, můžeš založit další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Burning book-293x300.jpg
Knihy

BabičkaBabiškaBibleBible IV.Dobrý voják ŽvejkĎáblova bibleJak na křečkaJízdní řádKoránLovci mamutůNecrotelecomiconMladý hodný chemikO letadélku KakánětiO třech prasátkáchPrasohlavciRudá, nikoli modrá planetaStopařův průvodce po GalaxiiTeologický výklad jízdního řáduWesmírný omylZlaté stránky

uncyclopedia